Svetainių kūrimas

  • Wireframe rengimas
  • Unikalus svetainės dizainas
  • Tinklapio turinio kūrimas
  • Prisitaikančios interneto svetainės
  • El. parduotouvės
  • Valdymo sistemos

 

 

Šiuolaikinės technologijos – viena didžiausių ir svarbiausių platformų Jūsų verslui. Svetainių kūrimas tapo neatsiejama elektroninės rinkodaros dalimi. Patrauklus ir patogus tinklapių turinys suteikia išskirtines galimybes pasiekti įmonės tikslinę auditoriją.
Svetainės dizainas (angl. web design) – surasti priimtiniausią tinklapio sprendimą, užtikrinantį vizualinę trauką bei grįžtamąjį ryšį su potencialiu lankytoju. Moderni internetinė svetainė ir dizainas yra pagrindiniai ginklai šiuolaikinio verslo kovoje.

.Darbai.

 

Svetainės prototipai (wireframe)

Internetinės svetainės vizualizacija (angl. wireframe) yra vaizdinis tinklapio turinio išdėstymas. Tai yra pirmasis žingsnis svetainės dizaino procese. Toks atvaizdavimas leidžia suplanuoti informacijos hierarchiją, kuri padeda organizuoti, supaprastinti internetinės svetainės elementus ir turinį. Tai yra būtina priemonė tinklapio plėtros procese. Ši priemonė veikia kaip prototipas, kuris suteikia galimybę iš anksto numatyti puslapio ypatybių, tokių kaip viršutinė ir apatinė antraštės, turinio, šoninių juostų, navigacijos išdėstymą. 

Svetainės prototipai – kaip architektūriniai brėžiniai. Prieš statant namą, būtina pamatyti brėžinius, kad būtų galima suprasti, ką reikės statyti. Panašiai ir su internetinės svetainės dizainu. Negalima kurti vaizdo elementų ar koduoti nežinant, kur informaciją ketinama talpinti. Žvelgiant giliau, internetinės svetainės vizualizacija yra labai naudinga, norint sužinoti vartotojo sąsajas su tam tikrais elementais. Pavyzdžiui, gali būti pateikiama įvairių mygtukų ar meniu juostos variacijų, norint sužinoti tikslinio vartotojo įpročius.

Niekas nepažįstą savo vartotojų geriau, nei pats klientas, todėl planuojant išdėstymą labai svarbus jo požiūris, nuomonė ir reikalavimai, kuriuos pateikti kur kas lengviau iš anksto matant bendrą vaizdą. 

Svetainės dizainas

Mes gyvename ir kvėpuojame internetinių svetainių dizainu (angl. website design). Kuriame akį patraukiančius tinklapius, kurie atspindi jūsų verslo tikslus ir veidą, tenkina jūsų klientų lūkesčius ir skatina produktų bei paslaugų vartojimą.

Mūsų kūrimo procesas visuomet pradedamas turint aiškią viziją, kurios eigą nusako pats projektas. Internetinės svetainės dizainas tai firminio stiliaus, įmonės identiteto dalis, užtikrinantis, ne tik kokybišką paslaugų ar prekių atvaizdavimą, bet ir tai, kad visi puslapiai būtų lengvai pasiekiami, informacija būtų pateikta aiškiai ir pasitelkiant logiką.

Mes įsitikinę, kad kiekvienas klientas yra vertas unikalios internetinės svetainės, todėl kiekvienam klientui kuriame tik jo verslui pritaikytą tinklapį. Mes kuriame svetaines įvairaus pobūdžio verslams: dideliems ir mažiems, vietiniams ir tarptautiniams, miestų taryboms, komercinėms grupėms ir labdaros organizacijoms. Išklausysime jūsų norus, pasiūlymus, sprendimus ir sukursime tinklapį, kuris atitiks jūsų dabartinius ir ateities poreikius. Mes sukursime pažangią, profesionalią, veiksmingą internetinę svetainę, kuri puikiai veiks ir bus lengvai surandama paieškos priemonių.

Prisitaikančios svetainės

Prisitaikančios svetainės (angl. responsitive web) –  dažnai vadinamos draugiškomis mobiliesiems įrenginiams (angl. mobile friendly), reaguojančios į naudojamą įrenginį. Tokios svetainės yra sukurtos taip, kad naršydami žmonės ne tik matytų mini svetainės versiją, bet ir išdėstymą, kuris puikiai atitiktų mobilaus įrenginio skrolinimo (angl. scrolling) įpročius. Tai, kas įprastame tinklapyje matoma keliomis skiltimis, tampa viena skiltimi telefone. Vaizdas stebuklingai pasikeičia ir planšetėje. Vienas tinklapis, tie patys grafikos elementai, turinys, bet skirtingas formatas, priklausantis nuo mobiliojo įrenginio. Nors svetainių ir skaitmeninės rinkodaros pasaulis nuolat tobulėja, tačiau tokios svetainės prieinamesnės, lengviau atnaujinamos ir patrauklios savo auditorijai. Taigi turėti internetinę svetainę, kuri yra optimizuota kiekvienam ekranui yra ne prabanga, o būtinybė. Mes sukursime jums prisitaikančią internetinę svetainę, kad jūsų klientai galėtų pasiekti ją bet kuriuo išmaniuoju telefonu ar planšete.

Jeigu jūsų vykdomos veiklos svetainė negali būti pasiekiama iš mobiliojo įrenginio, daug ką prarandate. Šių dienų skaičiai rodo, kad net 40 % ir daugiau vartotojų pasiekia svetaines naudodamiesi mobiliaisiais įrenginiais. Tai beveik pusė jūsų potencialių klientų.

Klientų valdymo sistemos (ERP ir CRM)

Esame pasiruošę jums padėti ir įdiegti verslo valdymo sistemą (VVS) (angl. ERP – Enterprise Resource Planning) – priemonių rinkinį, skirtą kompiuterizuoti įmonės valdymą. Ši sistema gali būti taikoma įvairiems įmonės veiklos procesams: projektų, finansų, rinkodaros, ryšių su klientais valdymui (CRM), dokumentų valdymui (DMS), efektyviam tiekimo grandinės veikimo užtikrinimui, visų resursų išnaudojimui, analitinės įmonės veiklos ataskaitų sudarymui. VVS suteikia pagrindą sėkmingai įgyvendinti tiek strateginius, tiek taktinius verslo sprendimus, atsižvelgiant į dabartinę veiklą, procesus, tvarkas ir užduotis, siekiant užsibrėžtų tikslų bei kliento poreikių ir lūkesčių patenkinimo.

Dažnai su VVS glaudžiai susijęs ir integruojamas CRM (angl. Customer Relationship Management) – santykių su klientais valdymas. CRM kaupia visą su klientu susijusių veiksmų istoriją, automatizuoja pardavimo procesą, marketingo kampanijas, valdo klientų nusiskundimus ir incidentus. Valdymo elementai apima tiek įmonės internetinę svetainę, tiek el. laiškus, tiek skambučius. 

Dėl interneto ir su juo susijusių technologijų augimo, klientai vis labiau rūpinasi privatumu ir asmeninės informacijos saugumu. Todėl įmonės turi užtikrinti duomenų, analizių laikymo sąlygas aukščiausiomis apsaugos priemonėmis nuo kibernetinių nusikaltėlių, tapatybės vagysčių ir kitų saugumo pažeidimų.

 

Turinio valdymo sistemos (TVS)

Mes paruošime ir įdiegsime būtent jūsų poreikiams pritaikytas atviro kodo turinio valdymo sistemas (TVS) (angl. Content Management System). Greita ir paprasta – taip galima apibūdinti šiuolaikines TVS. Tai įvairūs programiniai įrankiai, supaprastinantys informacinių sistemų turinio (tekstinio ir grafinio) valdymą taip, kad sukuriant bei keičiant turinį ar jo struktūrą nereikėtų jokių specialiųjų žinių. „WordPress“ sistema leidžia patogiai valdyti tinklapio turinį, taip pat ji yra imli paieškos sistemoms. Tai ypač aktualu įmonėms, kurių techniniai reikalavimai nėra dideli, o laiko sąnaudos ribotos. Tokiems klientams mes rekomenduojame „WordPress“ turinio valdymo sistemą, kuri pritaikyta būtent jų poreikiams, o internetinės svetainės priežiūra nereikalauja gilių programavimo žinių ir laiko.

Sudėtingesnių projektų įgyvendinimui naudojame „Laravel 5“ (angl. framewok) turinio valdymo sistemą. „Laravel“ yra viena iš populiariausių PHP kalbos struktūrų, su kuria galima paspartinti projektų kūrimą. Tai kodo rinkinys, suteikiantis galimybę klientui pasiūlyti individualesnių parinkčių, pagal jo norus, galimybes ir įpročius. Ši struktūra taip pat pasižymi stipria saugumo sistema, kuri orientuota į kliento privatumą. Todėl pasitelkiant „Laravel“ mielai sukursime internetinę svetainę jūsų verslo plėtrai internetinėje erdvėje. Mes tikime, kad internetinės svetainės vystymas klientui turi būti malonus, kūrybiškai patrauklus ir paprastas.

Elektroninės parduotuvės

Elektroninė prekyba dar niekada nebuvo tokia populiari, o perkančiųjų internetu skaičius, apsipirkimo dažnumas nuolat auga.  Ar jūs parduodate prekes ir paslaugas internetu? Jeigu dar ne, paskubėkite, greitai pirkimas internetu taps monopolizuojančiu įpročiu išstumiančiu iš rinkos visas kitas apsipirkimo formas.

Mes sukursime jums pažangią, profesionalią elektroninę parduotuvę jūsų prekėms ar paslaugoms. Tai palengvins apsipirkimą ir pradžiugins klientą. Jūsų prekės ar paslaugos bus prieinamos 24/7/365. Kurdami elektronines parduotuves, naudojame lengvai administruojamą, modifikuojamą ir suprantamą „OpenCart“ atviro kodo turinio valdymo sistemą. Ši sistema suteikia galimybę visiškai kontroliuoti elektroninėje parduotuvėje parduodamus produktus: pridėti naujų ir išimti senus; pateikti aprašymus; pritaikyti nuolaidas ir pateikti specialius pasiūlymus; automatiškai apskaičiuoti sumą ir siuntimo išlaidas, atsižvelgiant į svorį, matmenis ir pristatymo vietą; pridėti nuotraukų, filmukų, įrašų; kontroliuoti kiekį sandėlyje ir nelikti be prekių likučio; parduoti prekę visame pasaulyje; užtikrinti apmokėjimus tiesiai į jūsų banko sąskaitą.